Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lyžáček se Skaláčkem 2017/2018

Od 26. 2. do 2. 3. 2018 jsme absolvovali lyžařský výcvik na Skalce. Neodradilo nás ani mrazivé počasí, abychom si dovádění na svahu užili. Každý den nás vyzvedl autobus a bezpečně nás dovezl na Skalku, kde nás vyhlížel Skaláček.

 

Vypůjčili jsme si lyžařskou obuv, lyže i přilby v místní „lyžárce“. První den s pomocí, po zbytek týdne jsme si zvládli půjčit vybavení téměř sami. Sebevědomě a s úsměvem jsme si vykračovali na ranní rozcvičku se Skaláčkem.

 

Týden utekl jako voda a my jsme se naučili obouvat lyžařské boty, stát na lyžích, „dělat pizzu“, obloučky, jezdit na vleku, jezdit s hůlkami, slalom, také padat. A hlavně brát vše s úsměvem a poučit se z malých neúspěchů.

 

Během sportování jsme měli také čas si odpočinout a zahřát se teplým čajem, vtipkovat s kamarády J.

 

Na konci týdne nás čekala ukázková jízda pro rodiče a závod. Ukázali jsme, že jsme šikovní lyžaři a sport máme rádi! Za své úspěchy jsme dostali medaile a diplomy.

 

Lyžařský kurz jsme si moc užili! Byli jsme bezva parta a paní učitelky nás moc chválily. V autobuse cestou zpátky probíhalo vyhodnocení dne, rozdávání pochval a motivace do dalších sportovních dnů.

 

Všem sportovcům velké díky za krásné zážitky, také děkujeme rodičům za skvělou spolupráci!

Vaše paní učitelky Míša a Alena

 

 

 

FOTOALBUM LYŽÁČKU 2017/2018