Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lyžáček se Skaláčkem

Od 26. 2. do 2. 3. 2018 jsme absolvovali lyžařský výcvik na Skalce. Neodradilo nás ani mrazivé počasí, abychom si dovádění na svahu užili. Každý den nás vyzvedl autobus a bezpečně nás dovezl na Skalku, kde nás vyhlížel Skaláček.

 

Vypůjčili jsme si lyžařskou obuv, lyže i přilby v místní „lyžárce“. První den s pomocí, po zbytek týdne jsme si zvládli půjčit vybavení téměř sami. Sebevědomě a s úsměvem jsme si vykračovali na ranní rozcvičku se Skaláčkem.

 

Týden utekl jako voda a my jsme se naučili obouvat lyžařské boty, stát na lyžích, „dělat pizzu“, obloučky, jezdit na vleku, jezdit s hůlkami, slalom, také padat. A hlavně brát vše s úsměvem a poučit se z malých neúspěchů.

 

Během sportování jsme měli také čas si odpočinout a zahřát se teplým čajem, vtipkovat s kamarády J.

 

Na konci týdne nás čekala ukázková jízda pro rodiče a závod. Ukázali jsme, že jsme šikovní lyžaři a sport máme rádi! Za své úspěchy jsme dostali medaile a diplomy.

 

Lyžařský kurz jsme si moc užili! Byli jsme bezva parta a paní učitelky nás moc chválily. V autobuse cestou zpátky probíhalo vyhodnocení dne, rozdávání pochval a motivace do dalších sportovních dnů.

 

Všem sportovcům velké díky za krásné zážitky, také děkujeme rodičům za skvělou spolupráci!

Vaše paní učitelky Míša a Alena

 

 

 

FOTOALBUM LYŽÁČKU 2017/2018