Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červen 2018 u Motýlků

Den dětí započal měsíc, na který čekají všichni školáci, kteří se těší na prázdniny. Počasí nám vyšlo, bylo krásné a tak jsme si pohráli v bazénku a paní učitelka nás i stříkala vodou a to se nám strašně líbilo. Smáli jsme se, výskali, opalovali. Také jsme dostali od paní kuchařky zmrzlinky.

Poslední měsíc červen a my se loučíme s předškoláky odcházející do Základní školy. Rozloučili jsme se formou besídky, kterou jsme cvičili pro rodiče, abychom ukázali, co všechno ve školce děláme. Také jsme si pustili video, které pro nás a naše rodiče natočila paní učitelka. Bylo to točeno od počátku školního roku a všichni jsme viděli, jak jsme se my, děti, postupem času měnili. Besídka se všem moc líbila. Kamarádi – předškoláci, bude se nám po Vás stýskat! Nezapomeňte na nás!

Také jsme byli na spoustě výletů – v Nové Bělé, kde jsme si pohráli a mlsali nanuk, v Bartošovicích v záchranné stanici se na zvířátka, která byla zraněná a již nemohou být vypuštěna do přírody. Bylo to hodně poučné.

Kamarád ve třídě nám přinesl ukázat svého domácího mazlíčka – králíčka. Byl krásný a nám se všem moc líbil. Protože ve školce máme také minizoo, byli jsme se tam podívat a paní uklízečka nám o zvířátkách vyprávěla – co mají rády, koho si můžeme pohladit a koho ne, jak se jmenují a proč, a spoustu dalších zajímavostí.

Tento měsíc se hodně vydařil a my měli hodně činností a výletů.

Už se těšíme na prázdniny!