Jdi na obsah Jdi na menu
 


červen 2017 u Pejska a kočičky

Ahoj všichni!!!

 

Tak už máme za sebou i poslední měsíc, který nás dělil od letních prázdnin, a to měsíc červen.  A že jsme si ten poslední měsíc ve školce pořádně užili!!! Zajeli jsme si spolu na výlet do Dinoparku, který byl pro nás velkým dobrodružstvím, protože jsme mohli na vlastní oči vidět, jak byli vlastně všichni ti dinosauři obrovští a někteří i trochu hrůzostrašní. Následující týden jsme si zajeli ještě na výlet do ZOO Ostrava, kde jsme zase viděli spoustu opravdových živých zvířat, ať už českých, nebo exotických. Úplně nejvíce se nám líbily opičky, které dováděli v klecích a předváděly se před námi, jak jsou mrštné a co všechno dovedou. Někteří kamarádi říkali, že by chtěli mít takovou opičku doma! To by měly maminky radost!

Ale abyste si nemysleli, že jsme v červnu nějak zaháleli! Naučili jsme se toho spoustu o různých zvířatech o přírodě a o květinách, nebo jsme se učili, co všechno můžeme dělat s vodou a kde ji můžeme vidět.

Na závěr roku jsme se všichni rozloučili, především se školáky, kteří už od září nastoupí do školy. Bylo nám společně moc hezky, užili jsme si spoustu zábavy a bude se nám po vás moc stýskat, tak se za námi přijďte určitě někdy podívat.  :)

 

Všem dětem i jejich rodičům přejeme krásné prázdniny plné sluníčka, zábavy a krásných zážitků a rodičům také moc děkujeme za milou spolupráci v průběhu celého školního roku!!

 

 

                                                               Na všechny se budeme v moc těšit!!!!!