Jdi na obsah Jdi na menu
 


Duben 2018 u Pejska a kočičky

Ahoj kamarádi!

Duben byl pro nás příjemným sluníčkovým měsícem plný krásných zážitků.

Oslavili jsme společně svátky jara, učili jsme se určit jarní počasí, poznávat jarní květiny. Společně jsme vypěstovali několik rostlinek a zasadili je do rostlinného bludiště. Pozorujeme, jak naše rostliny rostou a co vše potřebují k přežití. Vyrábíme si třídní herbář. Který šikula přinese zajímavou rostlinu, květinu do našeho herbáře na vylisování?

Pojmenovávali jsme mláďata a správně je přiřazovali do zvířecí rodiny. Plnili jsme nejrůznější úkoly, které souvisí s péčí o zvířata či o rostliny.

Naše MŠ oslavila nedávno 25. výročí od založení a k této významné události jsme se zúčastnili výzdoby MŠ v koridoru a také prostorů před MŠ, naše duhové výkresy se nám moc podařily! S kamarády ze třídy jsme si připravili pásmo písní s pohybem a pohádku O veliké řepě. Vystoupení všech tříd MŠ proběhlo v rámci duhového dopoledne v divadélku ZŠ Formana. Jsme opravdoví herci, tanečníci a zpěváci. Bez trémy jsme vše zvládli na jedničku!

V měsíci květnu čeká školáky Škola v přírodě a také výlet na zámek. My ostatní se můžeme těšit na červnové výlety do Bartošovic a do Dinoparku J .