Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prosinec 2018 u Pejska a kočičky

Konečně jsme se dočkali a máme tady prosinec, který byl plný těšení se na Vánoce a užívání si adventní atmosféry.  Na začátku měsíce k nám přišel Mikuláš s čertem, ze kterého jsme měli trochu strach, ale naštěstí, jsme to všichni zvládli a o nikoho jsme nepřišli, protože jsme hodné dětičky.

Ale po zbytek času, který nám do Vánoc zbýval, jsme rozhodně nezaháleli. Společnými silami jsme si celou třídu vánočně vyzdobili, nazdobili jsme si vánoční stromeček, ale taky jsme se poctivě učili - hlavně o těch Vánocích, Mikuláši a čertovi, adventních zvycích a naučili jsme se spoustu zimních a vánočních písniček, které vám milé maminky a milí tatínkové určitě doma také zazpíváme.

A nakonec jsme se konečně dočkali toho školkového štědrého dne. Maminky byly moc hodné a nezapomněly nám zabalit krabičku s cukrovím, abychom si ten vánoční den pořádně osladili a ani Ježíšek na nás nezapomněl a taky do školky nám nadělil spoustu krásných dárků, které jsme hned museli všechny vyzkoušet a měli jsme z nich obrovskou radost.

A v této krásné náladě jsme se rozloučili a popřáli si krásné Vánoce. Doufáme, že si odpočinete a sejdeme se společně zase v novém roce, do kterého Vám přejeme jenom to nejlepší.

 

                                                                                                              Paní učitelky a děti z Pejska a kočičky