Jdi na obsah Jdi na menu
 


Září 2017 u Pejska a Kočičky

Tak už tady máme zase nový školní rok. V naší třídě přibyli opět nějací noví kamarádi, které jsme mezi sebou s radostí přivítali. Pejsek s Kočičkou nás provedli celou školkou a ukázali nám, jak to v té naší školce a hlavně v naší třídě chodí, takže teď už zase chodíme všichni do školky s radostí a úsměvem, protože se tady cítíme skoro jako doma. 

 

Hned v prvním měsíci školního roku jsme oslavili několik narozenin, takže celé září připomínalo jednu velkou zábavnou oslavu. Ale mezi tím narozeninovým oslavováním jsme si samozřejmě našli také čas na učení. Učili jsme se, jak si mají kamarádi navzájem pomáhat, také jsme se naučili nějaké nové básničky a písničky, malovali jsme, stříhali, lepili a také natírali naše nová třídní okénka, která se můžete prohlédnout v koridoru v Galerii dětských prací.  

 

Také jsme se snažili co nejvíce si užít poslední teplé sluneční paprsky, takže jsme prozkoumávali školní zahradu i okolí naší školky, sbírali přírodniny a učili se jezdit na koloběžkách na dopravním hřišti. Doufáme, že sluníčko ještě chvíli vydrží, abychom si dovádění na té naší krásné zahrádc ještě co nejvíce užili.

 

A co nás čeká v měsící říjnu?

 

Budeme si povídat o podzimu, o tom jak vypadá a jak se mění podzimní příroda a co dělají na podzim zvířátka. Budeme vyrábět, zívat, počítat a čeká nás ještě spousta dalších zajímavých věcí.

 

5. 10. od 15:30 můžeme jít společně pouštět draka na DRAKIÁDU

19. 10. nás čeká FOCENÍ a také TVOŘIVÁ DÍLNA "MALÍ CESTOVATELÉ"

 

Všechny důležité informace budou vyvěšeny na nástěnce v šatně.