Jdi na obsah Jdi na menu
 


Září 2018 u Pejska a kočičky

Vítáme Vás všechny v novém školním roce. I letos v září jsme mezi sebou přivítali spoustu nových kamarádů a jsme moc rádi, že si u nás už všichni zvykli a všechny dny se obejdou bez slziček. V září jsme se spolu všichni hlavně poznávali, učili jsme se jak se kamarádi i paní učitelky jmenují a seznamovali jsme se také s celou školkou a režimem dne. Už víme, že každý den se společně něco nového naučíme, něco si vyrobíme nebo nakreslíme, zacvičíme si, užijeme si zábavu venku na hřišti a pochutnáme si na výborném jídle, které nám paní kuchařky připraví.

Také za námi do školy přišla na návštěvu paní policistka, která nám vyprávěla o bezpečnosti a ukázala nám výbavu správného policisty a my jsme potom plnili různé dopravní a bezpečností úkoly a moc se nám to líbilo!!

V září už si mohli velcí předškoláci společně užít výlet do Rožnova pod Radhoštěm, který si moc užili a všichni společně jsme se také jeli podívat do Arboreta Nový Dvůr, kde se nám líbily hlavně kozičky, malá liška a sbírání bukvic pod stromy.

 

A co nás čeká v říjnu?

  • Budeme se společně učit o podzimu a poznávat všechny jeho krásy
  • Ve středu 10. 10. si půjdeme zacvičit do tělocvičny ZŠ (Prosíme, aby děti měli oblečení na cvičení a pevnou obuv, která nedělá šmouhy)
  • 29. a 30. 10 budou podzimní prázdniny - informace o provozu MŠ prosím sledujte na nástěnce v šatně