Jdi na obsah Jdi na menu
 


prosinec 2016 u Rákosníčka

ZDRAVÍME VÁS V NOVÉM ROCE !

 

Nový rok nás přivítal sněhovými vločkami a štípavým mrazem. Škoda, že takhle nebylo o Vánocích, na které jsme se pečlivě připravovali. Nazdobili jsme třídu, přivítali Mikuláše, nacvičili pro vás krátké představení a Ježíšek na nás nezapomněl a přinesl nám super hračky – teda, přišel na poslední chvíli, nevíme, co jsme mu udělali, že nás tak potrápil. Letos jsme ze třídy ani patu nevytáhli, abychom ho viděli a zase nic. Najednou jsme koukli a bylo to tam – pytel plný her, ale k některým nám chybí baterky – Ježíšek asi nevěděl. Předtím jsme pouštěli lodičky a krájeli jablíčko  - byla tam hvězdička, a zobali cukroví a zpívali koledy, no, bylo to moc príma a už se těšíme na ten opravdový vánoční den doma.

 

Už nám skončilo plavání, dostali jsme žabičkové medaile a někteří rodiče se na nás byli kouknout. Kdo chce fotky, paní učitelky vám půjčí DVD od paní trenérky.

 

V listopadu jsme byli na návštěvě ve Světě techniky – to byla zábava. Škoda, že jsme tam nemohli zůstat déle. – koukněte na fotky.

 

Taky jsme si byli zacvičit v tělocvičně základní školy. Skákali jsme přes stráááášně vysokou švédskou bednu – pomohl nám odrazový můstek a houpali se na kruzích a běhali dokolečka – to je fuška, víte, jak je velká školní tělocvična?

 

A 4x u nás byla na návštěvě Dopravní školička – dvě prima paní v legračním oblečení si s námi hráli, povídali nám o dopravě, dopravních značkách a pravidlech, o semaforu a bezpečné cestě do školky, o dopravních prostředcích a záchranném systému – už známe ta důležitá čísla, jen ještě neznáme svou adresu, kdybychom se náhodou ztratili.

 

Co nás čeká letos?

Od 16.1. začíná lyžák – dostanete informace – 10.1.

V únoru bude karneval – už chystejte masku

28.3. – přijede do školky divadlo

Od 15.3. začneme zase plavat – tak nás přihlaste u paní učitelky – cena 950,- Kč

Tak se zatím mějte hezky, přejeme Vám v tom letošním roce hlavně zdraví a hodně štěstí.

 

Vaši Rákosníčci