Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zájmový kroužek "Všeználek" 2. pololetí

Kroužek Všeználek

„Abych mohl poznávat svět, musím nejdříve začít sám u sebe.“

 

Ve Všeználkovi rozvíjíme schopnosti a dovednosti dětí v oblasti zrakového a sluchového vnímání, obohacujeme osobnost dětí o nové poznatky v oblasti IT.  

Využívání interaktivních pomůcek obohacuje denní program dětí, vede k aktivnímu učení a k týmové spolupráci.

Při prostorové a pravolevé orientaci využíváme včelky Bee-Bot a Bot-bagry. S detektory kovu zkoumáme vlastnosti předmětů. Učíme se zacházet s videokamerou- natáčet své kamarády, ale také umět vystupovat před kamerou. Pomocí skřipců a mikrofonů nahráváme vzkazy, luštíme hádanky. Díky práci s Albi tužkou objevujeme svět kolem nás. V dnešní době se nedokážeme obejít bez mobilních telefonů! I naše děti se učí zacházet s mobilky- jak se správně představit, vést rozhovor, domluvit se, reagovat na dotazy, ukončit telefonát. 

Při práci se učíme také soustředit se (např. hra Kuželka), správně držet tužku a také porozumět zadaným pokynům (slovní diktát).

 

J Naše děti jsou šikovní Všeználci! J